Obozy letnie i zimowe

Witamy na naszej stronie poświęconej obozom. Jeśli tu jesteś , to znaczy, że świetnie trafiłeś

Dlaczego? O to kilka odpowiedzi.

Od 2003 roku z wielką pasją i poświęceniem prowadzimy obozy dla dzieci i młodzieży. Efekt jest taki, że na te wyjątkowe wyjazdy, pełne przygód i wyjątkowych doświadczeń pojechało z nami ponad 2 tysiące zadowolonych dzieci i młodzieży.

Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która zabiera z sobą tak malutkie dzieci - bo już 4,5 letnie… nie wierzycie? Zapraszamy na spotkanie z nami. Udowodnimy, że taki maluch w naszych ,,rękach" jest bezpieczny jak u ,,mamy i taty"…i do tego równie zadowolony. Sami jesteśmy rodzicami, i wiemy jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo i komfort psychiczny naszych pociech…i ich rodziców na takich wyjazdach. Jesteśmy opiekunami, opowiadaczami wieczornych bajek, mamami i tatusiami w jednym. Jeśli macie starsze dzieci, oczywiście będą równie zadowolone, ponieważ program naszych wyjazdów jest dostosowany zawsze odpowiednio, zgodnie z wiekiem rozwojowym dzieci i młodzieży.

Dla tych trochę starszych i dużo starszych, przygotowujemy zawsze odmienne i dostosowany do ich potrzeb, pełen atrakcji program…

Możemy również powiedzieć, że jesteśmy jedną z nielicznych firm, która naprawdę uczy od podstaw jeździć na nartach, snowboardzie, pływać , grać w tenisa itp. Wiedzą to wszyscy ci, którzy już z nami jeździli i od wielu lat wracają do nas. Dla bardziej zaawansowanych, prowadzimy zajęcia bardziej zaawansowane, doskonalące umiejętności. Każdy nasz program nauczania i doskonalenia różnych sportów jest odpowiednio dostosowany do wieku rozwojowego naszych pociech i naszej już prawie ,,dorosłej" młodzieży.

Od początku naszej działalności współpracujemy ze znanymi naukowcami, trenerami, sportowcami. (fizjologami wysiłku fizycznego, psychologami zajmującymi się rozwojem dzieci, lekarzami, biologami itp.). Wszystko po to, aby nasz program zajęć na obozach był tak dobrze skonstruowany, aby zajęcia pozaruchowe były tak inspirujące i ciekawe.

Po chwilach przepełnionych ruchem, zapraszamy na wspaniałe zajęcia- gry i zabawy, teatrzyki obozowe, filmy, konkursy. Nikt nie ma prawa, nawet przez chwilę się z nami nudzić.

Na obozie zimowym, który odbywa się w malowniczym zieleńcu, śpimy w pięknym hotelu ,,Jamrozowa Polana" o wysokim standardzie, gdzie piękne sale konferencyjne, z dużymi telebimami czekają tylko na nas. Gdzie trasy biathlonistów stoją przed nami otworem, gdzie narty biegowe, wiatrówki i tajemnice kadry narodowej polskich i światowych biathlonistów tęsknią za nami i na nas czekają.

Nasze doświadczenia i zadowoleni klienci, spowodowały, że rozpoczęliśmy współpracę z Niemcami, Francuzami i Austriakami, którzy również chcą z nami jeździć i oddają nam w swoje ręce swoje pociechy.

W marcu i kwietniu zapraszamy na rodzinne wyjazdy w alpy, podczas których zajmiemy się rodzicami i ich dziećmi.

W lecie zapraszamy na innowacyjne obozy sportowo-rekreacyjne i sportowo-językowe. Szczegóły dotyczące aktualnie realizowanych obozów są poniżej.